Bamir Topi jep dorëheqje nga drejtimi i FRD-së

25 shkurt 13:19

Bamir Topi ka dhënë dorëheqje nga drejtimi i partisë Fryma e Re Demokratike.

Dorëheqja e tij mësohet se ka qenë e menjëhershme dhe e parevokueshme.

‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ kanë siguruar letrën e dorëheqjes së Topit nga FRD-ja.

“Në shprehje të vullnetit TIM, deklaroj dorëheqjen në mënyrë të menjëhershme dhe të parevokueshme, nga detyra e Kryetarit të Partisë “Fryma e re Demokratike”, thuhet në letrën e dorëheqjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të implementimit të projektit për Stabilizimin e Komuniteteve…