Bashkimi nuk udhëton në Bullgari, humb ndeshjen me rezultat zyrtar

18 dhjetor 16:34

Ndeshja ndërmjet BC Rilski Sportist dhe Bashkimit nuk do të zhvillohet sonte.

Lajmin e ka bërë të ditur Liga Ballkanike përmes uebfaqes së vetë zyrtare, e cila ka sqaruar se menaxhmenti i klubit prizrenas ka informuar se disa probleme administrative, përfshirë këtu problemet me viza të disa lojtarëve dhe fakti se Bashkimi s’ka mundësi të paraqitet me ekipin komplet, ka bërë që kjo lojë të anulohet. Prizrenasit do ta humbin gjithsesi këtë lojë me rezultat zyrtar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport në Klinë i ka…