Bashkimi transferon Nikollë Dushin

23 korrik 17:44

Skuadra e Bashkimit pas prezantimit të Blend Kallabës e ka transferuar edhe sulmuesin më përvojë të madhe, Nikollë Dushi.

“KF Bashkimi ka arritur marrëveshje për sezonin 2019/20 me qendërsulmuesin me përvojë të madhe në Superligën e Kosovës, Nikollë Dushi”, thuhet në njoftimin e Bashkimit.

Dushi në të kaluarën ka luajtur për Vëllaznimin, Prishtinën, Fushë Kosovën dhe Hajvalisë, derisa ishte pjesë edhe e KF Ujvarës së Malishevës.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha, nga Kukësi ka…