Bayerni shënon edhe golin e dytë  (video)

01 nëntor 22:37

Bayern Munchen ka dyfishuar avantazhin 2:0 kundër Interit.

Choupo-Moting ka realizuar për “bavarezët” në minutën e 72-të për golin e qetësisë.

Sfida mes Bayernit dhe Interit është në kuadër të Grupit C në Ligën e Kampionëve.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka thënë për televizionin serb…