Bebe Rexha i bashkohet fushatës kundër abuzimeve seksuale

23 janar 11:19

Një nga debatet më të nxehta ditët e fundit në Hollywood është ai që lidhet me abuzimet seksuale. Shumë artistë të famshëm kanë shprehur mendimin e tyre pro dhe kundër këtij debati, disa prej të cilëve i kanë quajtur “gjueti shtrigash”.

Duket se një debat i tillë ka përfshirë edhe këngëtaren shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila i është bashkuar fushatës së femrave.

Nëpërmjet një postimi të bërë në “Instagram”, Bebe Rexha përcjell një mesazh të qartë: “Nëse do të më thërrisni bushtër, më thërrisni bushtër e keqe”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Reprezentuesi i Kosovës në futboll, Armend Thaqi, pritet që…