Bebe Rexha: Vdekje, kush dëshiron të bëhet Valentini im

04 shkurt 13:49

Shën Valentini njihet si Dita e të Dashuruarve dhe festohet më 14 shkurt të vitit kalendarik.

Por, edhe këtë vit Bebe Rexhën si duket do ta gjejë pa të dashur, megjithëse është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja ka lënë një mesazh ironik në rrjetin social “Instagram”.

“Vdekje. Kush dëshiron të jetë Valentimi im? E gjithë çka dëshiroj është një pako me çokollata dhe trëndafila të kuq”, ka shkruar Bebe Rexha.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shën Valentini njihet si Dita e të Dashuruarve dhe festohet…