Behgjet Pacolli feston ditëlindjen, vëllai Emini dedikim të veçantë për të

30 gusht 08:54

Sot, deputeti e lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli mbush 70 vjetë, ndërsa nuk kanë munguar edhe urimet për ditëlindjen e tij.

Edhe vellai i tij i vogël Emini përmes “Facebook” i ka uruar ditëlindjen bacit të tij, duke lutur Zotin të bekoj atë dhe familjen tij.

Postimi i urimit nga Emin Pacolli:

I dashuri baci Behgjet, si çdo vit më parë edhe ku vit më bënë të ndihem krenar që kam një vëlla si ti.

I dashur VËLLA,

Ti je dhe do të mbetesh përgjithmonë shembull dhe udhërrefyesi im më i mirë në jetën time.

Në këtë ditë të vëçantë kur ti feston 70 vjetorin e ditëlindjes, unë nga thellesia e zemres, lutem të kish shëndet, gëzime, dhe çdo të mirë në familëje!

Andaj, lus Zotin të bekoj ty dhe familjen tënde. 🤲

Të përqafoj dhe të dua shumë❤😘!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip…