Bekim Jashari sheh nga afër asfaltimin e rrugicave brenda zonës urbane në Skenderaj

06 nëntor 17:30

Në vazhdën e realizimit të projekteve të shumta në Komunën e Skenderajt, kryetari i kësaj komune, Bekim Jashari, së bashku me nënkryetarin Nuredin Lushtaku, drejtoreshën e Urbanizmit, Sanie Ahmeti dhe bashkëpunëtorët ka parë nga afër asfaltimin e rrugicave brenda zonës urbane në qytet.

“Tashmë banorët do të kenë infrastrukturë moderne. E gëzofshin banorët e kësaj pjese”, ka shkruar kryetari Jashari në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fotografia e Bekim Hamëz Jashari

Fotografia e Bekim Hamëz Jashari

Fotografia e Bekim Hamëz Jashari

Fotografia e Bekim Hamëz Jashari

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata turke ka dënuar me nga shtatë vite e gjashtë…