Belen Rodrigues modelja nga Italia sjell imazhe provokuese nga shtrati

23 nëntor 2018 | 16:58

Belen Rodriguez konsiderohet si një nga femrat më seksi në Itali, ku edhe vazhdimisht sjell imazhe provokuese.

Ajo ka mbi 7.8 milionë ndjekës në llogarinë e “Instagramit”.

Bukuroshja nga Argjentina, po që karrierën e zhvillon në Itali këtë herë ka ardhur joshëse dhe tejet atraktive me një pozë nga shtrati.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka mbledhur Këshillin e Përgjithshëm…