Bella Hadid mohon ta ketë puthur The Weeknd

18 prill 11:13

Modeluesja Bella Hadid ka mohuar thashethemet se ajo e puthi ish të dashurin e saj Abel Makkonen Tesfaye, i njohur me emrin The Weeknd, në festën e mbajtur gjatë fundjavës në “Coachella”.

Modeluesja 21-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar thuhet se ishin bashkë gjatë gjithë mbrëmjes duke u puthur, edhe pse ai është parë me dikë tjetër vetëm një natë më parë.

Bella hodhi poshtë spekulimet duke lënë një koment në rrjetin social “Instagram”. “Nuk isha unë”, ka shkruar ajo.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja Bella Hadid ka mohuar thashethemet se ajo e puthi…