Berisha vazhdon kontratën me Melbourne Victory

20 dhjetor 12:15

Sulmuesi nga Kosova, Besart Berisha ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën e Melbourne Victory.

Ish-reprezentuesi i Shqipërisë ka vazhduar qëndrimin te klubi australian me marrëveshje të re njëvjeçare.

“Besimi që kam në Kevinin, trajnerët dhe skuadrën, ishin arsyeja e madhe pse vendosa të nënshkruaj zgjatjen e kontratës”, ka thënë Berisha, i cili iu bashkua Melbourne Victorys në vitin 2014, duke e fituar kampionatin dhe FFA Cup në vitin 2015.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka hedhur poshtë…