Besa Kokëdhima sjell të tjera fotografi përpara ngjitjes në skenën e madhe të Eurovisionit

14 maj 2024 | 11:17

U komentua në masë të madhe për paraqitjen, Besa Kokëdhima sjell të tjera fotografi përpara ngjitjes në skenën e madhe të Eurovisionit

Besa Kokëdhima ka përfaqësuar këtë vit Shqipërinë në Eurovision 2024.

Me interpretimin e “Titan”, artistja e njohur dështoi ta dërgonte Shqipërinë në finale.

Pavarësisht kësaj, ajo ka qenë tejet e komentuar edhe për paraqitjen e jashtme.

Me një fustan të realizuar nga Valdrin Sahiti, bukuroshja u përfol për atë se për pak sa nuk zbuloi pjesët intime.

Këngëtarja shqiptare së fundmi ka sjellë disa poza të tjera që i ka bërë përpara se të shkelte skenën e madhe të këtij spektakli.

“Përpara se të ngjitesha në skenë”, ka shkruar ajo.

Sidoqoftë, performanca e saj është vlerësuar dhe ka marrë reagime të shumta pozitive.

Fitues këtë vit i Eurovisionit ishte Zvicra nën përfaqësimin e Nemos me “The Code”. 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Institutit të Kosovës për Drejtësi, Ehat Miftaraj, i…