Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi “tërbon” fansat me fotot “hot”

11 qershor 16:07

Trejsi Sejdini herë pas here i “tërbon” 417 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” përmes postimeve “hot”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë disa poza ku nuk i lë vend imagjinatës së fansave.
Ish-missi shfaqet me një palë bikini që i ekspozojnë të pasmet bombastike. Rroba banjat që kishte zgjedhur, i tregonin edhe më shumë seç duhet te pjesa e gjoksit.

E si gjithmonë, pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta. Madje ka disa nga fansat që kanë kapur një detaj te fotot e saj. Duket se ajo është skuqur më shumë seç duhet nga dielli, dhe i thonë që të lyhet me kos.

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duket se dikush ka vendosur që këngëtaren me famë botërore,…