Blero për të dashurën: Çdo herë ia hapi derën, ia qes kafen e ia dërgoj mëngjesin në shtrat

27 nëntor 2023 | 18:53

Këngëtari i njohur, Blero i cili i është bashkuar kastit të edicionit të dytë të formatit të famshëm “Big Brother VIP Kosova”.

Ai gjatë qëndrimit ka folur disa herë për të dashurën e tij të re.

Njëjtë veproi edhe sot, ku teksa po bisedonte me banorët Blero nuk ngurroi të tregojë kujdesin që e ka për të.

“Çdo herë ia hapi derën, ia qes kafen dhe ia përgatis mëngjesin e ia dërgoj në shtrat”, ka thënë Blero.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjenerali në pension i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Kadri…