“Bomba” Ashley Graham

24 janar 2018 | 11:07

Ashley Graham ndan me fansat e saj në rrjetin social “Instagram” jo vetëm foto të “nxehta”, por edhe momente nga puna e saj.

Modeluesja 30-vjeçare ka postuar në “Instagram” foto nga seti më i ri fotografik, të realizuar për linjën e të brendshmeve “Additionelle”.

Ashley, e cila ndodhet në Montreal të Kanadasë, ka treguar në “Instagram Story” të ditën e saj: zgjimin nga gjumi, mëngjesin, rregullimin e flokëve dhe pozat më të brendshme.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi ka qenë pjesëmarrës…