Bora heq varësen e Donaldit pas Afrimiteti me Beatrix

30 nëntor 12:50

Tashmë puthja e Borës dhe Donaldit ishte kryefjala deri në momentin që në skenë doli Beatrixa. Ditën e sotme kudo është komentuar afrimiteti i saj me Donaldin. Nisi me disa shikime, përqafime, një dush, e tani më u bënë të pandashëm.

Mesa duket me zor kanë pritur të hiqnin qafe Semin. Por pas kësaj tërthorazi ka reaguar edhe Bora.

Rikujtojmë se ditën e përvjetorit të tyre Donaldi ka hedhur jashtë murit një varëse të futur në një pako biskota. Varëse të cilën Bora nuk e hiqte nga qafa.

Por e papritura ndodhi! Sot në shenjë revoltimi Bora e ka hequr varësen e Donaldit nga qafa dhe nuk e ka vendosur në emision siç bënte çdo ditë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
BB VIP – Prej disa ditësh, Beatrix Ramosaj dhe Donald…