Bora Zemani hyn në shtëpinë e Big Brother VIP, Romeo shpërthen në lot

19 shkurt 2024 | 21:30

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP 3 janë vënë sot përballë një sfide.

Ata duhet të mos reagojnë ndaj çdo gjëje të jashtëzakontë që Vëllai i Madh vendos në shtëpi.

Mirëpo, disa prej tyre nuk e kanë pasur aspak të lehtë. Pak më parë, në shtëpinë e Big Brother u fut moderatorja Bora Zemani dhe Romeo nuk duhet të reagonte.

Në pamundësi për t’i folur dhe përqafuar, Romeo shpërtheu në lot, ndërsa banorët e tjerë tentuan të shpërqëndronin situatën.

Më herët në shtëpi u fut edhe Rita Lati, vëllai i Ilnisës, zëri i djalit të julit, Dashnor Diko etj, me të cilët banorët nuk duhet të reagonin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryetar i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë në “Pressing”, të…