Botohet libri më i ri i Bujar Shalës ‘Lapidari pa fotografi’

17 qershor 2024 | 23:41

Bujar Shala së fundi ka publikuar librin më të ri ‘Lapidari pa fotografi’.

Libri përshkruan shumë ngjarje e përjetime, sa të bukura aq edhe dramatike, të cilat autori është përpjekur t’i paraqes në mënyrë artistike dhe përmes tyre t’i ofrojë lexuesit emocione të paharrueshme. Ky është libri i katërt i autorit Bujar Shala.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot u shënua ditëlindja e 81-të e veprimtarit të shquar…