Bremeni uron Kosovën për pavarësi

17 shkurt 18:06

Gjiganti gjerman Werder Bremen përmes një postimi në gjuhën shqipe dhe në atë angleze në rrjetet sociale e ka uruar Kosovën për përvjetorin e pavarësisë.

Me një fotografi që përmban hartën e Kosovës e Rashicën dhe mbishkrimin: “Urime Dita e Pavarësisë”, Werderi e ka uruar vendin ballkanik për 12-vjetorin e shpalljes së pavarësisë.

“Urime Dita e Pavarësisë, Kosovë”, ka shkruar klubi gjerman në “Facebook”, duke e vendosur pranë tij flamurin e Kosovës dhe një emotikon zemër me ngjyrën e kaltër.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës janë gjetur tri…