Brendësia e kësaj shtëpie do t’ju mahnitë

10 mars 12:34

 

Kjo është shtëpia e mahnitshme ultra-moderne e ndërtuar nga një burrë dhe gruaja e tij duke përdorur kontejnerë.
E emëruar “Kutia Fluturuese”, shtëpia u ndërtua për 125,000 funte nga Josu Gillet, si rezultat i hapësirës së vogël në oborr dhe buxhetit jo të madh.
Dhe tani ai jeton aty me gruan dhe djalin e tij, transmeton Gazeta Express.

Struktura unike e kësaj shtëpie është e përbërë nga kontejnerët që përdoren për transportimin e pajisjeve të ndryshme.

Josu dhe gruaja e tij Pauline, e përfunduan ndërtimin e kësaj shtëpie në vetëm tre muaj në Rennes, Francë.

Shikojeni se si duket ajo:

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me këta përbërës të thjeshtë, të cilët mund t’i blini…