Britani, kandidatja për deputete që lahet në vaskë me qumësht (Foto)

11 nëntor 17:44

Kler Ambrosino, një agjente e marrëdhënieve me publikun, e cila është edhe shoqe me të dashurën e kryeministrit anglez, Kerri Simonds, do të kandidojë për konservatorët britanikë për t’i marrë një mandat Xheremi Korbinit të laburistëve.

Ajo quhet Kler Ambrosio, dhe pak kohë më parë doli në foto teksa lahej në një vaskë me qumësht.

31-vjeçarja njihet si imazhi i konservatorëve në disa qarqe të Uestministerit, dhe shpesh është fotografuar duke punuar e duke festuar me të tjerë konservatorë të njohur, si Saxhid Xhavid, Majkëll Gouv, Xhejms Kleverli, Liz Trus, Liam Foks dhe Xhorxh Osborn.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy protestues janë në gjendje kritike pas një dite tjetër…