Capital T: Adrola Dushi është ferma…

08 korrik 2024 | 12:47

Ka kohë që Capital T dhe Adrola Dushi përfliten për një lidhje dashurie, por dyshja e njohur nuk e ka konfirmuar asnjëherë.

Reperi ishte i ftuar së fundmi në “Top Arena”, ku u pyet për femrën më të bukur shqiptare.

Ai nuk hezitoi të përgjigjej ku tha se ka vajza shumë të bukura si në Shqipëri e po ashtu edhe në Kosovë, por që veçoi emrin e modeles.

“Ashtu siç e thonë të gjithë, Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare”, tha ai.

Më poshtë keni intervistën e plotë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Inspektorati Policor i Kosovës, ka gjetur dobësi në procesin e…