Carrolli kërkohet nga Tottenhami

21 janar 13:56

Tottenham Hotspur po ka probleme me lëndimin e futbollistëve. “The Sun” raporton se kjo skuadër është duke menduar transferimin e sulmuesit të West Ham United, Andy Carroll.

Lëndimin i Harry Kane dhe Dele Allit mund të mbulohet përkohësisht nga Carroll, i cili në të kaluarën ka luajtur edhe për Liverpoolin.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka mbajtur një akademi përkujtimore…