Chelsea – Arsenal, s’ka fitues në gjysmëfinalen e parë

10 janar 2018 | 23:02

Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Carabao Cup ndërmjet Chelseat dhe Arsenalit nuk ka pas fitues.

Për 90 minuta lojë asnjëra prej ekipeve londineze nuk arriti të gjejë rrugën e golit, për të lënë kështu të hapur gjithçka për ndeshjen e kthimit, transmeton Koha.net.

Në këtë takim të plotë ishin Shkodran Mustafi e Granit Xhaka, me këtë të fundit që u ndëshkua me të verdhë.

Ndeshja e kthimit do të zhvillohet më 24 janar në Emirates.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar dorëheqjet e fundit…