Chyna uron ish të fejuarin për ditëlindje

20 mars 2018 | 11:17

Blac Chyna e ka uruar ish të fejuarin e saj Rob Kardashian me rastin e ditëlindjes së tij. 29-vjeçarja ka shfrytëzuar rrjetin social “Instagramin” për të ndarë një fotografi me 31-vjeçarin dhe vajzën e tyre njëvjeçare, Dream.

“Urime ditëlindjen Rob, nga Dream dhe Chy!”, ka shkruar Chyna nën fotografi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prezantuesi televiziv Ant McPartlin është arrestuar për ngasje të makinës…