Çifti Beckham shfaqen të dashuruar në publik

27 gusht 2019 | 11:17

Ish-futbollisti anglez David Beckham është shfaqur mjaft i dashuruar përkrah bashkëshortes së tij, Victoria Beckham, teksa po relaksoheshin në jahtin e Elton Johnit.

Ata kanë kaluar kohë bashkë me fëmijët e tyre, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper në jug të Francës.

Në një moment, paparacët kanë shkrepur një fotografi ku ish-lojtari i Manchester Unitedit dhe Real Madridit e ka puthur gruan e tij, duke ndarë të qeshura me të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-futbollisti anglez David Beckham është shfaqur mjaft i dashuruar përkrah…