Çifti i famshëm i Hollywoodit nis terapinë për ta shpëtuar martesën

23 shkurt 11:35

Jennifer Anistoni dhe-ish bashkëshorti i saj, Justin Theroux, në shtatë vjetët e tyre të lidhjes janë shfaqur gjithnjë shumë të dashuruar.

Por në vitin 2017 ata nisën t’i shfaqin problemet e para në çift, e për këtë arsye nisën terapinë së bashku. Sipas “People”, çifti për disa muaj u përpoq që marrëdhënia e tyre të funksiononte përsëri, e për këtë arsye nisën terapinë. Por edhe kjo përpjekje e tyre dështoi, pasi Jennyferi dhe Justini nuk arritën të krijonin një familje së bashku, duke përfunduar në divorc.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një qen besnik i quajtur Capitan, që fjeti në varrin…