Covidi prek yllin e Napolit

17 janar 10:11

Lajme të këqija për Rino Gattuson, i cili duhet të bëjë pa Fabian Ruiz në dy ndeshjet e radhës ndaj Fiorentinës dhe Juventusit.

Futbollisti spanjoll ka dal pozitiv në testimet e fundit të kryera për koronavitusin, teksa është izoluar. Pjesa tjetër e ekipit ka rezultuar me tamponë negative, por gjithsesi rreziku është i madh që të ketë të infektuar të tjerë.

Në ditët e fundit te skuadra e Napolit ka rezultuar pozitiv edhe sulmuesi Osimeh, ndërkohë që më parë e ka kaluar edhe Hysaj dhe Rrahmani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Libraria “Artini - Toena” sjell botim e ri të librit…