Daja i shkon në zyre kryeministrit

28 mars 12:14

Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Lahi Brahimaj, ka vizituar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj në zyrën e tij.

Brahimaj i cili është dajë i Haradinajt, në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar një fotografi nga kabineti qeveritar.

Në këtë fotografi përpos Barhimajt dhe Haradinajt shihen edhe këshilltarët e kryeministrit, Avni Arifi, Selim Selimi dhe Alban Dërmaku.

Image may contain: 4 people, people smiling, indoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Numri i foshnjave të lindura në Gjermani në vitin 2016…