Daka pranon raportin përfundimtar të zgjedhjeve

12 shkurt 14:55

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valdete Daka, ka pritur sot në takim shefin e misionit të Bashkimit Evropian (BE) për vëzhgimin e zgjedhjeve (MVZ), Alojz Peterle i cili ka qenë i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij.

Në emër të KQZ-së, kryetarja Valdete Daka, ka pranuar raportin përfundimtar “Zgjedhjet për kryetarë të komunave dhe kuvendeve komunale në Kosovë” të misionit për vëzhgimin e zgjedhjeve.

Image may contain: 2 people, people sitting and suit

No automatic alt text available.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli sot ka marr…