Dalin foto/ Mezi njihet, si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

05 dhjetor 11:30

BIG BROTHER VIP  – Këngëtarja dhe modelja, Beatrix Ramosaj, është një ndër personazhet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak të përfshirjes së saj në emisionin më të ndjekur të momentin, Big Brother VIP, por edhe për lidhjen me Donaldin.

Intimiteti mes tyre ka shkaktuar debate të shumta, ku disa i mbështesin çiftin dhe disa të tjerë jo.

Së fundmi, në mediat online, artistes i janë publikuar edhe disa imazhe para operacioneve plastike.

Pak kohë më parë, Beatrix pranoi ndërhyrjen që ka bërë në trupin e saj.

“Kam operuar gjoksin. E kam operuar para pesë vitesh. Mamin e pyeta nëse duhet t’ja tregoja njerëzve, por ajo më tha me shaka se gjoksi im dukej që nga avioni.”-deklaroi ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ditëve të fundit janë trazuar ujrat nga situatat e Donaldit,…