Debatojnë ashpër Andi dhe Gresa (video) 

02 shkurt 15:19

Debati i ashpër mes Andit dhe Gresës vazhdoi për disa kohë. Andi i tha asaj të largohej sa më shpejtë nga banjo ku ishte e pranishme derisa diskutonin: “A më lë vetëm, bravo e kallove veten?”.

Pas kësaj doli Gresa, por diskutimi i tyre vazhdoi edhe më shumë, ku u mundua të ndërhynte edhe Melisa për të qetësuar situatën.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryediplomati i Serbisë, Ivica Daçiq, ka zhvilluar disa takimet gjatë…