Dedaj ftohet në Bruksel

02 shkurt 23:04

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, themeluesi dhe lideri politik i Partisë Liberale të Kosovës (PLK), Gjergj Dedaj, është ftuar në Parlamentin Evropian, në Bruksel.

Në një njoftim për medie të PLK-së, bëhet me dije se Dedaj do të marrë pjesë në tryezën e cila është organizuar për Ballkanin Perëndimore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka deklaruar se Kosova nuk…