Deena Cortese bëhet nënë

08 janar 2019 | 10:45

Deena Cortese është bërë nënë. 31-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Chris Buckner kanë mirëpritur djalin e tyre i cili quhet Christopher John.

Të dy kanë postuar fotografi të foshnjës në rrjetin social “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grua e verbër ka ngritur një padi kundër kompanisë…