Del testamenti i Maradonës, këta janë 3 familjarët që ka përjashtuar nga përfitimi i milionave

06 dhjetor 09:13

Sipas lajmeve të bujshme që vijnë nga mediat argjentinase, duket se Diego Armando Maradona ka përjashtuar tre familjarë nga testamenti i tij për përfitimit e milionave që la pas.

Bëhet fjalë për ish-gruan Klaudia Villafane dhe dy vajzat Dalma dhe Gianina. Është me të vërtetë tronditës lajmi i publikuar nga mediat e huaja.

Gazetarët kanë treguar edhe përmbajtjen e dokumentit të redaktuar nga ish-Pibe de Oro në 2016-ën në Dubai.

Marrëdhëniet mes Maradona-s dhe vajzave të tij të para nuk ishin aspak të mira.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vezët konsiderohen si baza e çdo mëngjesi anë e mbanë…