Deliu-Kodra: Votoni edhe ju për t’i dhënë Kosovës një qeveri të fortë

06 tetor 2019 | 13:43

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Blerta Deliu-Kodra, ka hedhur votën e saj për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook”, u ka bërë thirrje qytetarëve që të dalin e të votojnë.

“Sapo votova për një Kosovë perëndimore, me zhvillim ekonomik dhe mirëqenie të qytetarëve. Dilni votoni edhe ju për t’i dhënë Kosovës një Qeveri të fortë, e gatshme për t’u përballur me sfidat që na presin”, ka shkruar Blerta Deliu-Kodra.

Fotografia e Blerta Deliu-Kodra

Fotografia e Blerta Deliu-Kodra

Fotografia e Blerta Deliu-Kodra

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovë në futboll do të luaj ndeshjen e…