Demi Rose e ‘nxehtë’ me bikini (Foto)

02 korrik 16:51

Ajo është rivale e Kim Kardashian për sa i përket formave të saj trupore.

Demi Rose e vuri në pah trupin e saj, derisa ka modeluar linjën e bikinëve të markës “Oh Polly”, në Los Angeles të dielën.

24-vjeçarja dukej shumë seksi me të bikinit mikroskopike ngjyrë ari dhe nuk linte vend për imagjinatën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
FC Prishtina sot e zhvillon ndeshjen kthyese ndaj St Joseph’s,…