Demi Rose pozon me bikini (Foto)

20 maj 11:57

Modelja e njohur Demi Rose, nuk ndalet së postuari foto provokative dhe tepër atraktive. Nuk duhet harruar që fotot nudo dhe gjysëm nudo janë ato që Demi poston më shumë.

Njësoj ka vepruar edhe në postimin e fundit ku ka treguar të pasmet ndërkohë që ka veshur tanga. “Parajsa është gjendje shpirtërore”, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën shihet pranë detit.

View this post on Instagram

Heaven is a state of mind. 💓

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

View this post on Instagram

See you in your dreams 💕 @lolo_creativ

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Numri i veteranëve të luftës në Kosovë ka shënuar rritje…