Demi vjen me set të ‘nxehtë’ fotografik

17 janar 2019 | 14:00

Demi Rose iu është rikthyer punës. Modeluesja ka realizuar një set të “nxehtë” fotografik në Tulum të Meksikës.

Demi ka pozuar në breg të detit e veshur me bikini ngjyrë tigri.

23-vjeçarja ka vënë në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla për të mbuluar “pasuritë” e saj.

Modeluesja dukej shumë seksi dhe provokuese në setin e saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i shoqëruar nga…