Deputeti Reçica uron famullitarin Don Mikel Sopi

03 nëntor 10:20

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike, Elmi Reçica, ka vizituar Kishën Katolike Engjull i Rojës në Ferizaj.

Deputeti Reçica ka uruar Don Mikel Sopin për marrjen e përgjegjësisë së famullitarit.

“Në Kishën Katolike Engjulli i Rojës në Ferizaj, për t’i uruar Don Mikel Sopit përgjegjësinë e famullitarit, duke i dëshiruar shëndet dhe shumë suksese në rrugëtimin e tij.”, ka shkruar Reçica në “Facebook”.

Postimi i plotë i Reçicës:

Në Kishën Katolike Engjulli i Rojës në Ferizaj, për t’i uruar Don Mikel Sopit përgjegjësinë e famullitarit, duke i dëshiruar shëndet dhe shumë suksese në rrugëtimin e tij.

Urime, gëzuar!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori ekzekutiv i Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane, Faton Bislimi, e ka…