Dëshira e Guarinit të rikthehet në Inter

08 shkurt 13:28

Interi e largoi drejt Kinës dy vite më parë, për 13 milionë euro, por Fredy Guarin duket se nuk po përshtatet dot me klimën aziatike dhe kërkon të rikthehet në “shtëpinë” e tij.

“Interi është familja ime, më ktheni në shtëpi”, këto kanë qenë fjalët e Fredy Guarin. Kolumbiani, tashmë pjesë e Shanghai Shenhua, ka lëshuar apelin gjatë një interviste për “Gazzetta dello Sport”.

“Paratë nuk janë një problem, për t’u kthyer do të pranoja edhe 1/5 e pagës aktuale. Vitin e kaluar bisedova me Ausilio, por kushtet ekonomike e ndaluan transderimin”, ka treguar mesfushori 31-vjeçar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sindikata e re e Korporatës Energjetike të Kosovës (KEK) ka…