Dështon për herë të dytë votimi i Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike

14 gusht 22:05

Ka dështuar për herë të dytë votimi i Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike.

Nga 90 deputetë të pranishëm në sallë, kanë votuar vetëm 45 deputetë.

Sërish nuk kanë votuar Lëvizja Vetëvendosje dhe Partia Demokratike e Kosovës

“Vetëm 45 deputetë kanë marrë pjesë në votim”, tha Osmani.

Megjithate ministrja Bajrami ka thënë se prap do të procedohet në Kuvend për votim i njëjti projektligj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka komentuar ftesën e…