Dhjetë lojtarët e mbetur në garë për ‘Topin e Artë’

02 dhjetor 20:47

Është publikuar edhe lista e tretë me dhjetë lojtarët që kanë mbetur në garë për ta fituar “Topin e Artë”.

Evenimenti po zhvillohet në kryeqytetin francez, Paris, në Theatre du Chatelet, ndërsa janë zbuluar edhe emrat e dhjetë lojtarëve të fundit që kanë mbetur për ta fituar “Topin e Artë”.

Alisson Becker, Robert Lewandowski, Riyad Mahrez, Kylian Mbappe, Sadio Mane, Bernardo Silva, Mohamed Salah. Në mediat evropiane raportohet se në treshen për Topin e Artë do të jenë Lionel Messi, Virgil van Dijk dhe Cristiano Ronaldo.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qytetari nga Durrësi, Ilir Ibrahimi, po mban qenin e trajnuar…