Dhjetëra studentë i bashkohen Nismës Socialdemokrate në Gjakovë

11 dhjetor 2018 | 17:05

Kryetari i Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha, ka bërë me dije se këtij subjekti politik të martën iu bashkuan dhjetëra studentë.

“Së bashku me prof. Artan Haziri, u uruam mirëseardhje anëtarëve të rinj në Nismën Socialdemokrate, duke i falënderuar për zgjedhjen që kanë bërë për t’u bërë pjesë e rrugëtimit të subjektit tonë politik. Kontributi i tyre do të jetë i nevojshëm në fuqizimin e Nismës Socialdemokrate në Gjakovë dhe në nivel vendi”, ka shkruar Hoxha në llogarinë e vet në “Facebook”.

“Tanimë qytetarët e Gjakovës e kanë një adresë politike, për të shprehur shqetësimet e tyre, e kjo është Nisma Socialdemokrate. Fuqizimi i Nismës Socialdemokrate në Gjakovë po vazhdon”, ka shkruar Fazli Hoxha.

Nismës Socialdemokrate në Gjakovë sot iu bashkuan dhjetëra student.Së bashku me prof. Artan Haziri, u uruam…

Publiée par Fazli Hoxha sur Mardi 11 décembre 2018

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cristiano Ronaldo mohon zërat se ai dhe Georgina Rodriguez do…