Di Biagio zgjedh Cutronen para Balotellit

18 mars 2018 | 12:53

Janë 26 futbollistët e grumbulluar nga Luigi Di Biagio në prag të miqësoreve të Italisë kundër Argjentinës e Anglisë, ndeshje që do të luhen të premten më 23 mars në “Etihad Stadium” të Manchesterit dhe të martën më 27 mars në “Wembley” të Londrës.

Risitë kryesore përfaqësohen nga Patrick Cutrone e Federico Chiesa, ky i fundit i grumbulluar, në të vërtetë, edhe nga Ventura dhe vetë Di Biagio me rastin e testeve të dedikuara lojtarëve të emergjencës.

1-179-450x450

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas disa seancave të dështuara, Kryesia e Kuvendit ka vendosur…