Dita e shqiptarëve, shënon edhe Xherdan Shaqiri

11 nëntor 2018 | 14:59

Sot është dita e futbollistëve shqiptarë, pasi gol ka shënuar mbrojtësi i Atalantës, Berat Gjimshiti.

Të njëjtë gjë e bëri edhe ylli i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri. Ky i fundit realizoi golin e dytë për Liverpoolin në ndeshjen që “Reds” e fituan me rezultat 2-0, ndaj Fulhamit.

Shaqiri ishte titullar në këtë ndeshje dhe u zëvendësua tetë minuta para fundit të ndeshjes.

/Epoka e re/   

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ideja Vuçiq -Thaçi për ndryshimin e kufirit nuk është e…