Ditëlindja e Thaçit festohet edhe në Skenderaj: Sami Lushtaku e pren tortën para statujës së Adem Jasharit

24 prill 18:07

Nënkryetari i PDK-së, Sami Lushtaku, për ditëlindjen e 54-të të Hashim Thaçit bashkë me rininë e partisë dhe qytetarë në Skenderaj kanë prerë një tortë me fotografinë e ish-presidentit.

Përmes këtij urimi, Lushtaku thotë se dëshirojnë të përçojnë mesazhin se qytetarët nuk e harrojnë asnjëherë kontributin e tij të jashtëzakonshëm për liri, pavarësi dhe shtetndërtim.

Ai ka publikuar edhe një foto me Endrin Thaçin, djalin e ish-presidentit.

Postimi i plotë:

Në shenjë simbolike si formë e mbështetjes ndaj Presidentit Hashim Thaçi, sot në ditëlindjen e tij të 54-të, bashkë me Rininë Demokratike në Skenderaj dhe me qytetarë të shumtë, premë një tortë me fotografinë e Presidentit, e cila përqon mesazhin që qytetarët nuk e harrojnë asnjëherë kontributin e tij të jashtëzakonshëm për liri, pavarësi dhe shtetndërtim.

Urime të përzemërta mik!

SL

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokatja e Amber Heard, Elaine Bredehoft, pretendoi se aktorja përdori…