‘Ditën, natën’, projekti i ri i Betim Alihajdarit  

09 nëntor 13:51

Këngëtari Betim Alihajdari nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi e ka publikuar projektin e ri muzikor.

 “Ditën, natën” titullohet kënga e re e Betimit, e cila erdhi e shoqëruar edhe me videoklip dhe është pritur mirë në adhuruesit e këngëtarit tashme të dëshmuar në skenën kosovare.

Gazeta mëson se Alihajdari ka filluar punën edhe në projektet e tjera të ndryshme që janë në kuadër të festave të fundvitit.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nga foltorja e Parlamentit akuzoi…