Djali i Angelina Joliet po bëhet pilot

23 prill 11:36

Angelina Jolie ka një talent të njëjtë me djalin e vet nëntëvjeçar. Aktorja 42-vjeçare mori licencën për pilote në vitin 2014 dhe tani zbuloi se Knox është duke shkuar rrugës së saj, për t’u bërë pilot.

“Dua të jem në ajër. E dua lirinë”, ka pohuar Angelina gjatë dokumentarit të fundit “The Queen’s Green Planet”. Ajo ka bërë me dije se djali i saj, Knoxi, po mëson të drejtojë një avion. “Më bën të lumtur ta shoh atë. Ai ende ka nevojë për ndihmë me pedalet, por nuk do të zgjasë shumë”, ka thënë Angelina.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie ka një talent të njëjtë me djalin e…