Dragobili i thotë “PO” projektit të NISMA-s për Malishevën Urbane

01 tetor 2021 | 13:15

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj i shoqëruar nga kandidati për kryetar të Malishevës, Ekrem Kastrati kanë takuar përkrahës të tyre në fshatin Dragobil të kësaj komune.

Kastrati është shprehur i lumtur që qytetarët në këtë fshat të respektuar tashmë , sipas tij, kanë vendosur që më 17 tetor të votojnë për Nismën Socialdemokrate dhe numrin 119.

Postimi i plotë i Kastratit: Dragobili mbrëmë na bëri një pritje të jashtëzakonshme, duke i dhënë përkrahje të fuqishme projektit tonë të madh për Malishevën Urbane. Jam tejet i lumtur që bashkëqytetarët tanë në këtë fshat të respektuar tashmë kanë vendosur që më 17 tetor të votojnë për Nismën Socialdemokrate dhe numrin 119. #Voto119 #PërMalishevënUrbane

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori sportiv i Lazios, shqiptari Igli Tare i kërkoi Romës…